SoleCRISSiirtymälinkkiEtusivuSiirtymälinkkiKäyttöohjeSiirtymälinkkiRekisteriselosteSiirtymälinkkiKirjautuminenHAKA-kirjautuminen

Artikkelit/Tieteellinen aikakauslehti
      
Tämä on julkaisun katselusivu. Tällä sivulla voit katsella julkaisun perustietoja. Jos haluat päästä muokkaamaan julkaisun tietoja, siirry julkaisun muokkaussivulle alalaidassa olevalla siirtymis-toiminnolla tai jatka järjestelmän käyttöä menusta.


On a Family of Apportionment Indices and Its Limiting Properties - Sinha B., Koskela L. and Nummi T. 2005


Laji Artikkelit
Alalaji Tieteellinen aikakauslehti
Tekijät Sinha B., Koskela L. and Nummi T. 
Yliopiston ensimmäinen tekijä
Ensimmäisen tekijän yksikkö
Artikkelin nimi On a Family of Apportionment Indices and Its Limiting Properties 
Lehden nimi IAPQR Transactions 
Julkaisu- ja rekisterivuosi 2005  ja 2005 
Volyymi ja lehden numero Vol. 30  : No. 2 
Sivut 65-85. 
Referee Kyllä
Julkaistu ulkomailla Kyllä
Kansainvälinen yhteisjulkaisu Kyllä
Suora linkki Suora linkki